Plaža....pesek....sicer zvečer v vseh luknjah.....ampak vseeno fajn....
Tjulenj, ki "šprica" vodo...
Objavite komentar
Predvsem o življenju našega malega Nika...
Ni komentarjev:
Objavite komentar