petek, 5. september 2008

Morje 2008 - plaža in bazeni

Igralni park ob bazenskem kompleksu...



Plaža....pesek....sicer zvečer v vseh luknjah.....ampak vseeno fajn....


Tobogan, pod njim "hišica", vodica 30 cm.....

Otroški bazen....


Tjulenj, ki "šprica" vodo...




Ni komentarjev: