sobota, 5. april 2008

Zlato priznanje...YES!!!


In ni bilo zaman. Ves trud namreč.

Zadnje čase res nisem imela kaj dosti časa, niti za prijatelje, niti za pisanje bloga. Tisto malo časa, kar sem imela, sem pa porabila z mojim Nikom.

Pa se je splačalo.

4. aprila smo imeli v Zagorju ob Savi 21. revijo otroških in mladinskih pevskih zborov, gre pa za državno tekmovanje. Z mojim mladinskim pevskim zborom smo se ga udeležili prvič, ker smo pač lani na regijskem tekmovanju dosegli zlato priznanje.

Bilo nas je strah, ful! Smo pač novinčki na tekmovanjih. Pred začetkom tekmovanja smo ful delali na pozitivnih mislih, se umirjali ... Trema je izginila...
In smo razturili!

Dosegli smo 85,3 točk in zlato priznanje, po številu točk pa smo med osmimi mladinskimi pevskimi zbori pristali na drugem mestu. Za 1,7 točke smo zaostali za najboljšimi! In..... moram napisati še to. Dosegli smo celo več točk kot zbor Secunde (podmladek Carmine Slovenice) in kot zbor OŠ Gorišnica (ki so bili vedno kao boljši od nas). Yes!!!
Skratka, boljši od nas so bili samo MPZ glasbene šole iz Velenja. Tukaj pa so vsi rezultati:

Bravo mi!

Moram priznati, da tega pa res nisem pričakovala. Res pa je, da smo ful delali.

1 komentar:

N in N pravi ...

Še tukaj... BRAVO!!! in čestitke.