petek, 7. september 2007

Dopust, 2.del

In je prišel čas težko pričakovanega dopusta. Rezerviran smo imeli termin v campu v Vrsarju.

Dopoldan, 7.avgusta, se, že začela pakirati za morje, ko se je začelo oblačiti. Hitro sem pogledala na internet, kakšna je napoved vremena za Hrvaško. In..... sranje!

Vsak dan slabše. Sreda - oblačno, četretk, petek, sobota, nedelja - dež, ponedeljek, torek - nevihte....

Kaj pa sedaj?

Morje definitivno odpade. Kaj pa naj počnemo v campu, v prikolici ob takšnem vremenu? Nič.
Pa gremo v toplice, tam se lahko kopamo ne glede na vreme.

In smo poklicali v terme Olimia in dobili prosto zadnjo sobo. Soba je bila sicer v hotelu Sotelia, ki je najnovejši in najlepši, hkrati pa tudi najdražji. Pa smo vseeno šli.

In bili zelooooooo zadovoljni.

Prvo presenečenje nas je čakalo, ko smo vstopili v sobo in nas je na televiziji pričakal naslednji napis:

Navdušeni smo bili tudi nad opremo sobe in celotnega hotela. Ves hotel je v stilu bambusa in glede na to, da je hotel zgrajen v letu 2006, je logično, da je tudi oprema ful dobra (beri nova).

Sobe so velike, prostorne, z ogromno kopalnico in kar velikim balkonom.



Mene je navdušila ikebana (ali kako bi se temu lahko reklo) iz treh debelih bambusovih palic. Če kdo ve, kje bi jih lahko dobila, naj mi javi. Ful bi imela takšno stvar doma.
Tudi v kopalnici niso pozabili na bambus...


Ni komentarjev: