Dopoldan, 7.avgusta, se, že začela pakirati za morje, ko se je začelo oblačiti. Hitro sem pogledala na internet, kakšna je napoved vremena za Hrvaško. In..... sranje!
Vsak dan slabše. Sreda - oblačno, četretk, petek, sobota, nedelja - dež, ponedeljek, torek - nevihte....
Kaj pa sedaj?
Morje definitivno odpade. Kaj pa naj počnemo v campu, v prikolici ob takšnem vremenu? Nič.
Pa gremo v toplice, tam se lahko kopamo ne glede na vreme.
In smo poklicali v terme Olimia in dobili prosto zadnjo sobo. Soba je bila sicer v hotelu Sotelia, ki je najnovejši in najlepši, hkrati pa tudi najdražji. Pa smo vseeno šli.
In bili zelooooooo zadovoljni.
Prvo presenečenje nas je čakalo, ko smo vstopili v sobo in nas je na televiziji pričakal naslednji napis:
Navdušeni smo bili tudi nad opremo sobe in celotnega hotela. Ves hotel je v stilu bambusa in glede na to, da je hotel zgrajen v letu 2006, je logično, da je tudi oprema ful dobra (beri nova).
Sobe so velike, prostorne, z ogromno kopalnico in kar velikim balkonom.
Ni komentarjev:
Objavite komentar