petek, 7. september 2007

Konec "počitnic"

Pa je minilo. Poletje namreč. In z njim tudi moj dopust. Na žalost.
Ampak letos je res minilo turbo hitro, sploh ne vem kdaj!
Pa se je začela služba in z njo problemi.
Z našo Zdenko (Nikovo varuško) smo se dogovorili, da ga bo čuvala še avgustovske dni, ko še ni vrtca, mama pa že mora v službo. Dogovorjeno! A v četrtek zjutraj, ko sva se z Nikom že skoraj odpravila od doma, naju je Zdenka poklicala in povedala, da je bolana. Kaj pa zdaj?!
Na mojo srečo je Mitja ravno prišel iz nočne in na njegovo nesrečo ni smel spati, ampak čuvati otroka. Malo nam je pomagala še oma in tako smo nekako pregurali dva dni.
V ponedeljek je bila Zdenka hvala bogu že vredu in spet je bilo vse po starem, tako kot prejšnji dve leti. Vendar ne za dolgo, kajti začenja se VRTEC!
Po eni strani sem navdušena, da se bo naše dete še kaj novega naučilo, na primer delitve igrač, kar mu gre zelo slabo od rok...po drugi strani pa me je strah, kako bo vse skupaj štartalo!
Ko si predstavljam, kako se mora otrok počutiti, ko je prvič v življenju med samimi tujci, četudi prijaznimi in kako je, ko mora dve osebi deliti še z devetnajstimi otroki!
Ah, groza!
No, počakajmo, da vidimo, kako bo!

Ni komentarjev: