petek, 7. september 2007

Trikrat hura za Pohorje!

Po dolgem času spet sedim za računalnikom in pišem....
Pa se vrnimo iz deževne jeseni nazaj v julijske poletne dni.
Ne vem, če se vsi Mariborčani zavedamo, kakšno srečo imamo, da smo doma tako blizu Pohorja. Kar se mene tiče, moram reči, da so Pohorje v zadnjih letih odlično porihtali. In ko Nika vprašamo, če gremo pod Pohorje, je odgovor definitivno: "Hipi, hipi, huja!"

Na julijskem "športnem dnevu" smo najprej srečali babico in Frenka ter njegovega očeta, skupaj spili kavico in sok, nato pa AKCIJA!




Najprej smo se ustavili v Areni, malo poplezali po igralih, skakali na trampolinu in se vozili z mini jetom. To je največja atrakcija za našega Nika. Najprej sva se vozila skupaj, nato pa se je Nik še nekajkrat peljal sam.


Ogledali smo si še Indijansko vas, nato pa smo se s sedežnico odpravili še do Trikotne jase, spili pijačo, naato pa šussssssssss....
domov na kosilo!

Ni komentarjev: