Pa se vrnimo iz deževne jeseni nazaj v julijske poletne dni.
Ne vem, če se vsi Mariborčani zavedamo, kakšno srečo imamo, da smo doma tako blizu Pohorja. Kar se mene tiče, moram reči, da so Pohorje v zadnjih letih odlično porihtali. In ko Nika vprašamo, če gremo pod Pohorje, je odgovor definitivno: "Hipi, hipi, huja!"
Na julijskem "športnem dnevu" smo najprej srečali babico in Frenka ter njegovega očeta, skupaj spili kavico in sok, nato pa AKCIJA!
Ogledali smo si še Indijansko vas, nato pa smo se s sedežnico odpravili še do Trikotne jase, spili pijačo, naato pa šussssssssss....
domov na kosilo!
Ni komentarjev:
Objavite komentar