Nik je užival na dvorišču, jaz sem v miru pila svojo kavico, se malo igrala z njim, vmes skuhala kosilo...
Skratka, če si doma, imaš vse lepo pri roki.
Igrač bo počasi že toliko, da lahko kmalu odpremo kakšen zasebni vrtec, ha-ha-ha...
Saj vem, da je to že malo noro, če te pa pritegne... če ne embalaža, pa cena.
Pa je bil mir pri hiši...
Ni komentarjev:
Objavite komentar