petek, 7. september 2007

Poletni dnevi doma

Letošnje poletje smo kar veliko dni preživeli doma. Se mi zdi, da mi je bilo tako še kar najbolj "komot".
Nik je užival na dvorišču, jaz sem v miru pila svojo kavico, se malo igrala z njim, vmes skuhala kosilo...
Skratka, če si doma, imaš vse lepo pri roki.





Igrač bo počasi že toliko, da lahko kmalu odpremo kakšen zasebni vrtec, ha-ha-ha...
Saj vem, da je to že malo noro, če te pa pritegne... če ne embalaža, pa cena.



Da je bil med kuhanjem kosila mir, smo pa uporabili metodo iz Nejinega bloga, postavili tablo in na hitro pripravili atelje.
Pa je bil mir pri hiši...

Ni komentarjev: