In smo ga maksimalno izkoristili, da smo se pocartali, naigrali, naspali, pogledali risanke....
...in spoznali našo še dokaj novo mestno pridobitev: BETNAVSKI PUSTOLOVSKI PARK!
Park sva obiskala sama z Nikom, ker je ati doma spal, saj je revež prišel iz nočne.
Nik je bil navdušen nad prelepim gozdičkom in prav ponosno se je nastavil gospodu, ki dela tam, da mu je nadel varnostno opremo.
Pa sva šla - adrenalinskim doživetjem naproti! Nisem si mislila, da je že za te malčke tako težka proga, vsaj meni se je zdela. Sicer je Nik opravil z celotno progo, vendar ne bi mogla reči, da ravno brez problema. Kar malo ga je bilo strah. Kaka faca!
Ampak moram priznati, da tudi meni ne bi bilo vseeno, če bi morala hoditi po tej vrvi:
V tem delu se je Nik počutil najbolj varno, podobno tudi pri hoji skozi mrežo, pri vseh ostalih pa so se mu kar malce tresle nogice:
No, ob koncu proge se pa spustijo po "zajli" na koleščkih - šuuuuuuuus proti cilju!
Ko sem Nika vprašala, če greva še enkrat po progi, je rekel, da ne. "Daj dudič!" (Kdaj drugič).
Nato sva si ogledala še ostale proge in se odločila, da naslednjič pa je na vrsti mamica!
Komaj čakam! Doma pa je Nik vsem ponosno kazal slike, ki sva jih naredila in obljubil, da bo še šel...
Ni komentarjev:
Objavite komentar