petek, 7. september 2007

Terme Olimia

Naj povem, da imajo v hotelu Sotelia odlično poskrbljeno tudi za otroke. Vsak dan med 8. in 12. uro dopoldan ter 20. in 21.30 uro zvečer je odprta igralnica, kjer se otroci lahko igrajo skupaj s starši (če so mlajši od šest let) ali sami (če so starejši).
V igralnici je polno igrač, otroci lahko rišejo, gledajo risanke, poslušajo pravljice.... in še mnogo drugega.
Nik je bil zelo navdušen in takoj si je našel prijateljico, sicer malo starejšo, ampak je bil čisto srečen.
Najprej sta si skupaj ogledala risanko....

...nato pa norela z balonom do onemoglosti.Ker zaradi dobre družbe ni imel časa barvati, si je pobarvanke odnesel v sobo. Hvala bogu, smo imeli vodene barvice in čopiče zraven. In je barval...

Naj povem, da do sedaj Nik ni in ni hotel barvati pobarvank! In zato me je skoraj kap, ko sem videla rezultat:


No, nisem ravno likovnik, ampak meni se je zdelo za prvo otrokovo pobarvanko odlično!

Se mi zdi, da je Nik mali perfekcionist. Dokler ni prepričan, da bo nekaj znal, noče niti poskusiti. In ko se končno nečesa loti, to obvlada. Se mi vsaj zdi, no.

Tudi zunaj imajo krasno otroško igrišče oziroma igrala, kjer smo tudi vsak dan uživali.


Sicer pa je bil Nik seveda najbolj navdušen nad bazeni. Najbolj pa se je razveselil dveh stvari:da je ugotovil, da se z rokavčki v vodi ne potopiš in ne rabiš mame vedno držat okrog vratu, druga pa je bila, da imajo v bazenu šank s stoli pod vodo. To je bila akcija, da je on lahko sedel pod vodo in jedel sladoled v bazenu!

Ni komentarjev: