Saj sem vedela, kaj bo. Presneti vrtec! Smo že prehlajeni in to ful!!! Začelo se je že prejšnjo nedeljo ponoči z zamašenim noskom. To se je nekako čez dan pomirilo, potem pa je šlo po dnevih: torek - kihanje do fula, sreda - hripavost, četrtek - zatišje, petek -kašlanje do fula...
Revček se je v vrtcu zbudil in tako kašljal, da ni prišel k sebi. Jokal je in bil čisto iz sebe. Hvala bogu sem ravno v tistem trenutku prišla po njega, da sva se nekako potolažila. No, in zdaj je vikend, mi pa se borimo s tem nesramnim prehladom!
Po vrtcu pa se baje že sprehaja "teta škrlatinka"! Pa neeeee!!!!
sobota, 15. september 2007
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
1 komentar:
Ojoj... bošček... Naša zudi smrka. Ampak zaenkrat je samo pri tem... Upam, da ne dobita škrlatinke...
Lp
Nina
Objavite komentar