Če Nika vprašamo, ali je bilo na morju vredu, odgovori:"No, malo ja, malo ne!"Malo ne pomeni, da mu ni všeč voda, malo ja pa pomeni, da mu je bilo zelo všeč v mestu. Tam je namreč dirkal z avtki in to je bilo pravo doživetje. Ugotovili smo, da je super, ker ima že doma avto na akomulator, saj vožnjo obvlada. Vendar tisti avtki na morju grejo kot šus. In smo najprej mislili, da je Nik za to še premajhen. Dali smo zraven še atija (sedel je na zadnjem spojlerju), da bi po potrebi obračal volan. 
Ma kaki ata! Nik je vozil kot stari šofer in ful prehiteval. Ima očitno neki posebni dar za vožnjo. Vse jih je namreč prehiteval v ovinkih po notranji strani. In se na ves glas režal vsakemu, ki ga je prehitel Tako mu je bilo všeč, da ni šel na nobeno drugo zadevo (trampoline...) in se je raje trikrat peljal z avtki. Potem pa mu je šef še eno vožnjo častil... 
Ni komentarjev:
Objavite komentar