No, in potem se je začelo - obiskovanje vseh sorodnikov in preverjanje, ali nam je tudi tam Božiček kaj pustil...Moje počitnice so bile kar prekratke za vse obiske. Najprej mi k njim, potem oni k nam. In kar nekja "njih" je bilo... In s tem tudi kar nekaj daril. Skoraj bi lahko rekli, da je ta sodobni Božič že eno navadno pretiravanje. Nik namreč sploh ne ve več, s katero igračo naj se igra. Še dobro, da smo med vsemi darili našli tudi nekaj oblačil. Najprej je Nika Božiček obiskal v atijevi službi. Dobil je velik nahrbtnik, poln sladkarij in bon za 10.000 SIT v Aladinu.Nato je Božiček prišel še v mamino službo. Prinesel je veliko letalo (lego kocke), DVD o Nodiju in copatke.Ko nas je obiskal doma na božični večer, je prinesel "Nike" trenerko (svetovna je), še eno trenerko (ki je tudi svetovna), komplet glasbenih inštrumentov - tolkal, pobarvanko in barvice ter knjigico o Nodiju.Nato smo šli pod dedijevo smrekico gledat, kaj je pustil tam: veliki Lego komplet policijsko postajo, sanke in sintesizer.Pri teti Eki pa smo našli skoraj pravo avtopralnico, saj vanjo nalijemo vodo in avtomobilčke res opere...Pri stricu Sašu in teti Jani smo našli pojšterček z Nodijem, oma Pavla pa je Božičku naročila, naj nam kar po pošti pošlje 5000 SIT...Potem pa je zmanjkalo mojih počitnic in še vedno nismo obiskali vseh... Še bomo, pa tudi pod našo smrekico še čakajo darila...
sreda, 25. julij 2007
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar