V začetku poletja smo izkoristili prekrasen vikend in se odpravili v Ljubljano v Živalski vrt. Celo pot je Nik prespal, nato pa se malo tečen zbudil na parkirišču pred ZOO. Ampak hitro je postal dobre volje, vendar na moje presenečenje ne zaradi živali, ki jih videl, ampak zaradi igral - predvsem vlakec je bil zakon!
No, vseeno je bil presenečen, ko je veidel, kako velik je slon v resnici, pa žirafe. Zelo zanimivo je bilo tudi, ko smo gledali volke pri hranjenju. Niso zastonj "zveri".
Zanimive so bile tudi opice - kar imamo tudi dokumentirano na kameri. Eno smo namreč ujeli ravno pri opravljanju velike potrebe. Če ima kdo slab želodec, naj nadaljevanje teksta preskoči.
Opica si je lepo pod rit nastavila roko in vso "nesnago" pobrala v dlan, si vse skupaj odnesla pod nos, dobro ovohala...in pazi zdaj!!! Vse skupaj pojedla! Fuj in fej... Ha, ha, ha!
Razen te packarije smo skratka preživeli prečudovit dan!
• uredi •
• uredi •
Ni komentarjev:
Objavite komentar