V Crikvenici še vedno dežuje, piha burja, skratka niti malo ni podobno poletju. Kakor hitro neha deževati, izkoristimo čas za odhod v mesto, pa nas običajno spet prežene dež, tako da se moramo namesto po lepih ulicah potikali po lokalih.Se že pogovarjamo, da bomo v primeru, če se vreme ne popravi, kar pobegnili domov.
sreda, 25. julij 2007
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar