Takšen trebuh je torej bil teden pred porodom. Joooooj! Največji podvigi teh dni so bili na primer rezanje nohtov na nogah, obuvanje čevljev z vezalkami... No, in komaj sem čakala, da vidim, kdo se skriva v trebuhu! Pa ni in ni hotel ven. Tri dni po roku pa mi je bilo vsega dovolj. In veste, kako mi je uspelo malo žabico spraviti do tega, da je začel siliti ven???Z Mitjem sva cel dan igrala pikado. Pa sem trikrat vrgla, sedla, vstala, vrgla, sedla, vstala... in to ves ljubi dan. Pa si je mislil Nik: "Dost mam! Tu notri sploh ni miru. Adijo, trebuh, zapuščam te!" In se je začelo, še isto noč (27.4.2004)
sreda, 25. julij 2007
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar