skip to main
|
skip to sidebar
sreda, 25. julij 2007
Mirni januar
Januar je veliko bolj miren in manj naporen mesec, kot december.In če moji dopoldnevi izgledajo takole....
....so moji popoldnevi definitivno takšni!!!
Nikec, rada te imam in vsak dan s tabo je najlepši dan!
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Mamica pripoveduje
Predvsem o življenju našega malega Nika...
Arhiv spletnega dnevnika
►
2009
(20)
►
april
(10)
►
februar
(10)
►
2008
(65)
►
december
(2)
►
oktober
(2)
►
september
(15)
►
avgust
(2)
►
julij
(2)
►
junij
(8)
►
maj
(2)
►
april
(14)
►
marec
(2)
►
februar
(9)
►
januar
(7)
▼
2007
(65)
►
december
(6)
►
november
(9)
►
oktober
(4)
►
september
(17)
▼
julij
(29)
Mali Schumacher
Podaljšan vikend na morju
Prijatelj David
Vročinski val
Radenci
Novi družinski član
Živalski vrt v Ljubljani
Brez naslova
Z Ivico v Zagrebu
Pust
Nikec, rada te imam!
Mirni januar
Praznični koncert
Čas po Božiču ali Juhuhu - darila!
Božični večer
Zima je že tu
Radgonski sejem
Konec počitnic!
Počitnice v termah Radenci
Z gondolo na Pohorje
Bolan!
Še vedno dežuje...
Šit pa tako morje!
Morje 2006
Obisk
Uf, vročina!
Novi prijatelji
Oooogromen trebuh!
Vsak začetek je težak
O meni
Jasna
mamica, ki se veseli vsakega prostega trenutka, da ga preživi s svojim sinkom
Ogled mojega celotnega profila
Ni komentarjev:
Objavite komentar