skip to main | skip to sidebar

sreda, 25. julij 2007

Mirni januar



Januar je veliko bolj miren in manj naporen mesec, kot december.In če moji dopoldnevi izgledajo takole....






....so moji popoldnevi definitivno takšni!!!


Nikec, rada te imam in vsak dan s tabo je najlepši dan!
Avtor Jasna ob 07:34

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Novejša objava Starejša objava Domov
Naročite se na: Objavi komentarje (Atom)

Mamica pripoveduje

Predvsem o življenju našega malega Nika...


Arhiv spletnega dnevnika

  • ►  2009 (20)
    • ►  april (10)
    • ►  februar (10)
  • ►  2008 (65)
    • ►  december (2)
    • ►  oktober (2)
    • ►  september (15)
    • ►  avgust (2)
    • ►  julij (2)
    • ►  junij (8)
    • ►  maj (2)
    • ►  april (14)
    • ►  marec (2)
    • ►  februar (9)
    • ►  januar (7)
  • ▼  2007 (65)
    • ►  december (6)
    • ►  november (9)
    • ►  oktober (4)
    • ►  september (17)
    • ▼  julij (29)
      • Mali Schumacher
      • Podaljšan vikend na morju
      • Prijatelj David
      • Vročinski val
      • Radenci
      • Novi družinski član
      • Živalski vrt v Ljubljani
      • Brez naslova
      • Z Ivico v Zagrebu
      • Pust
      • Nikec, rada te imam!
      • Mirni januar
      • Praznični koncert
      • Čas po Božiču ali Juhuhu - darila!
      • Božični večer
      • Zima je že tu
      • Radgonski sejem
      • Konec počitnic!
      • Počitnice v termah Radenci
      • Z gondolo na Pohorje
      • Bolan!
      • Še vedno dežuje...
      • Šit pa tako morje!
      • Morje 2006
      • Obisk
      • Uf, vročina!
      • Novi prijatelji
      • Oooogromen trebuh!
      • Vsak začetek je težak

O meni

Moja fotografija
Jasna
mamica, ki se veseli vsakega prostega trenutka, da ga preživi s svojim sinkom
Ogled mojega celotnega profila