Nikovo zdravje je na srečo že vredu, v bistvu sploh ne vem, kaj je bilo. Ker je bil v nedeljo in ponedeljek super, nismo šli k zdravniku. Smo pa šli v torek malo na potep. Bil je praznik in končno spet lep sončen dan (vsaj približno). Odločili smo se, da ga bomo preživeli v naravi in se odpravili na Pohorje. Z gondolo! Ker se Nik še ni peljal z gondolo, je bilo to seveda posebno doživetje. In to prijetno doživetje. Pa nasploh je bil kar cel dan eno lepo doživetje. Na Pohorju smo se najprej vozili s sankami na poletnem sankališču (kaj vsa se bodo še spomnili), potem pa smo šli na kavo do Bolfenka, kjer je Nik pojedel juhico in utrujen zaspal. Mi smo še malo posedeli, nato pa odšli do Pohorca na kosilo. Tam smo se sicer načakali, ker je bila gužva velika... , nato pa vseeno dočakali zeloooooooooo dobro kosilo. Seveda se je medtem Nik že zbudil in z nami jedel kosilo, potem pa smo počasi odšli nazaj na Bellveue, kjer sva si ogledala še konjičke, se malo šla hribolazce, nato pa na gondolo in nazaj v dolino. No, pozabila sem povedati, da smo bili na Pohorju skupaj z omo, babico in Frenkom, gori pa smo srečali še Gagija in Natašo.Sprašujem se samo, zakaj si tako redko privoščimo takšne lepe dneve, ko pa imamo Pohorje pod nosom...Bi bilo za razmislit, ne?
sreda, 25. julij 2007
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar