sreda, 25. julij 2007

Prijatelj David



Letošnje poletje je naša prva prelomnica, saj septembra začnemo hodit v vrtec. Nik je vpisan v vrtec Kekec, ki je nam najbližji in baje tudi najboljši vrtec tu okoli.


Na srečo gre v isti vrtec tudi naš sosed David, zato bi bilo pametno, če se letos malo več družita in bo tako obema lažje. Zato smo zadnjič povabili Davida na kopanje, ki se je končalo z igro in tako smo preživeli prav lep popoldan. Še več takšnih!


Nik pa je dan komentiral takole:"Mama, Daid fajn. Jaz jad David!" Prevod: "Mama, David je fajn. Jaz imam rad Davida!"

Ni komentarjev: