sreda, 25. julij 2007

Še vedno dežuje...



Po štirih dneh v Crikvenici še vedno dežuje. Tako so bile naše letošnje glavne aktivnosti tobogani in druga igrala, o kopanju pa ne duha ne sluha. No, stanovali smo v Petrolovem domu, kjer so nam sicer dobro kuhali, ampak Nik ni nič kaj jedel, imeli smo tudi zelo majhno sobico, in tako smo se nazadnje odločili, da gremo raje domov.Pa se nismo nič zmotili, naslednja dva dni je bilo sicer sončno, voda mrzla, potem pa spet dež.

Na slikah pa so edina doživetja na plaži....

Ni komentarjev: