sreda, 25. julij 2007
Novi prijatelji
Ura je 7 in 15 minut zjutraj in moja oba moška še spita, zato lahko izkoristim čas in nekaj napišem. Joj, prehitro sem rekla, ta mali se že nekaj oglaša...No, sem že uredila, igrače ven in akcija!Na prvi sliki je naš mali šofer, na drugi sliki pa prizor skoraj vsakega dne tega poletja. Nik ima namreč nova prijatelja. To sta sosedova dvojčka Žiga in Aljaž (še vedno ne vem, kateri je kateri). Kadarkoli jih sliši, da se zunaj igrata - panika in že gremo tja. Potem pa ga morata voziti v prikolici s traktorjem, tudi po dve uri, če je treba. Mi smo seveda vsi malo živčni, kdaj se bodo vsi skupaj prevrgli, ampak otroci pa prav uživajo. Naj kar...

Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar