

Zajel nas je vročinski val. Temperature naj bi se dvignile vse do 40 stopinj celzija.Ampak nam to sploh ni nič, saj imamo doma bazen in se cele dneve namakamo.Tako je vroče, da se je tudi naša oma opogumila in smuknila v vodico, ki kaže že 30 stopinj in je pra

v prijetna. Zakon, res!
Ni komentarjev:
Objavite komentar