sreda, 25. julij 2007

Podaljšan vikend na morju




Letos smo se odločili dopust preživeti v Vrsarju, kjer sta dedi in botrca postavila prikolico. Bolj natančno je to v Orseri. Ker je prikolica tam celo poletje, smo izkoristili atijev fraj vikend in se v četrtek odpravili in ostali tam do nedelje. Da malo vidimo, kako spoh je in kaj vse moramo vzeti s seboj.No, moram reči, da je camp zakon, vendar za odrasle. Za otroke in starejše pa ravno ni. Tako, da sem kar malo žalostna. . .Plaža je sicer krasna, betonirana, do morja stopnice, voda pa takoj globoka in zaradi tega tudi mrzla. In tako Nika nismo dobili v vodo za nič na svetu. Prvi dan še, potem pa je rekel, da je voda "uš", ko pa mu je pljusknila še v obraz, je ugotovil, da je tudi "bek". Malo naporno je bilo, ves dan z otrokom na soncu v največji vročini, pa ni hotel v vodo...
Zdaj pa iščem rešitve. Kakšen bazenček na plaži, pa bo...

Ni komentarjev: