sreda, 25. julij 2007

Konec počitnic!

Tako, mojih počitnic je definitivno konec!!!V četrtek, 24.8.2006 smo začeli delati, oziroma sestankovati, kar bomo počeli vse do 1.9., ko se nam bodo pridružili še naši šolarji. No, če me je prejšnji teden skrbelo, da ne bom več cele dneve preživljala z Nikom, se zdaj toliko bolj potrudim, da popoldanski čas res maksimalno izkoristim.In tako smo se v nedeljo spet odpravili na Pohorje, sicer tokrat z avtom, ker je bilo vreme malo bolj muhasto in nismo vedeli, ali nas bo dobil dež ali ne. In nas ni, na srečo! Spet smo se preizkusili v poletnem sankanju - kako fino je imeti otroka, saj upravičeno spet postaneš otročji in si privoščiš marsikaj, kar bi ti bilo drugače nerodno početi. Tako se brez občutka sramu veselo vozim tudi s tobogani, najprej Nik, za njim pa še jaz...Šli smo še na kosilo, srečali omo Pavlo in dedija Dančija in prehitro se je pestro popoldne prevesilo v večer...

Ni komentarjev: