sreda, 25. julij 2007

Morje 2006



No, končno!!! Morje!!!Če smo doma cel mesec umirali od vročine in komaj čakali , da pridemo na morje, smo bili zdaj malo razočarani. Sploh ni bilo tako vroče, kot smo pričakovali. Najprej smo se odpravili na ogled plaže, doma in bližnje okolice, potem pa v sobo. Preoblekli smo se in šuska na plažo. Še sreča, da smo takoj šli, ker je bilo to tudi edino naše kopanje na tokratnem dopustu. Po kosilu smo malo zaajčkali in se prebudili v deževno popoldne...Šit, pa tako morje!

Ni komentarjev: