sreda, 25. julij 2007

Božični večer


Letos smo se odločili, da božični večer preživimo skupaj s babico in Frenkom. Pripravili smo večerjo, tako da smo ves večer dobro jedli in dobro pili, nato pa nas je obiskal čisto pravi Božiček (kar jaz sem se preoblekla...). Zanimivo je bilo, da Nik sploh ni pogruntal, da mene ni zraven, dokler ni Božiček dal darila za mamo. Takrat je Nik ves presenečen ugotovil, da mame ni: "Mama? Ni, ni!!"Meni je bila kar všeč ta sprememba, da enkrat nismo našli daril pod smrečico, ampak jih je Božiček kar sam prinesel v veliki vreči!Še več takšnih prijetnih božičnih večerov si želimo...

Ni komentarjev: