sreda, 25. julij 2007

Z Ivico v Zagrebu



Pa še malo spominov na letošnjo pomlad. Redkokdaj si privoščim kakšen dan res za sebe, spomladi sem si ga (kje je že to).SVIZ je organiziral izlet v Zagreb z ogledom muzical-a Aida. Na izletu mi je družbo delala Ivica, dan pa je bil prekrasen. Opoldan smo krenili iz Ptuja proti Zagrebu, popoldan pa smo ob razlagi vodiča spoznavali mesto Zagreb. Moram reči, da niti nisem vedela, da sploh ne poznam tega mesta in da sem v bistvu prvič "šetala" po centru Zagreba. Med zanimivostmi mi je najbolj v spomino ostalo to, da ima center Zagreba še vedno osvetljavo na petrolej. Vsak dan proti večeru en gospod ročno prižge vseh 700 luči in jih nato zjutraj spet ročno ugasne. Ha?No, zvečer smo si ogledali še muzical, za katerega je na znano zgodbo Aide (po istoimenski operi) glasbo napisal Elton John. Zakon!P.S.Na sliki pa predstavljam zrcalno podobo Nikole Tesla...

Ni komentarjev: