"Joooj, kakšno poletje! Temperature sredi avgusta so 15 stopinj, potem pa se naj čudim, da sem bolan!"
Ja, naš mali škratek je včeraj zbolel. Ko se je popoldan zbudil, se mi je zdel nekam vroč, pa sva si zmerila temperaturo: 38.2. Sranje. Hitro malo zdravila za zniževanje temperature, potem pa umirjene dejavnosti...Danes ima še vedno vročino, vendar manj, okrog 37.3... Ker je vikend, ne gremo k zdravniku, sicer pa je zelo dobro razpoložen, tako da upam, da ni nič hujšega.Če pa ne bo boljše, gremo v ponedeljek k zdravniku...
Ni komentarjev:
Objavite komentar