sreda, 25. julij 2007

Pust




Pust!


Preden opišem letošnji pust, se moram vrnit eno leto nazaj.


Nik je bil takrat star skoraj dve leti. V Baby centru sem nabavila lep pustni kostim - kužeka. In ga hitro tudi nesla nazaj, saj ga Nik niti slučajno ni hotel obleči. Joj, kako je jokal. Hlače smo še dobili gor, pa še te smo morali zelo na hitro sleči, dalje pa nismo prišli. In tako je glava kužeka služila dva dni mamici za animacijo Nika pri hranjenju, potem pa smo vse skupaj vrnili v Baby center...




No, zato pa je bilo letos toliko bolj zanimivo, saj mu je bilo to maskiranje celo zelo všeč. Doma sem našla dva klovna, ki sem jih enkrat pozabila nekomu vrniti, pa so še zdaj pri meni. Torej jaz in Mitja sva bila rešena. Kaj pa Nik? Pa sem med vso kramo našla tudi nekaj za njega. Hlače, ki bi naj bile kratke hlače za odraslega, so bile za njega dolge, prevelike hlače, kot nalašč za klovna. Lasulja je tudi bila, pa še brezrokavnik smo našli, ga malo prešili... in evo še malega klovna. In smo bili vsi trije klovni.

Ni komentarjev: