sreda, 25. julij 2007

Počitnice v termah Radenci



Kot da ma malo grabi panika, ker se moje počitnice končujejo... Rada bi maksimalno izkoristila dneve, ko sva lahko z mojim Nikom ves čas skupaj. No, in tako sem rezervirala kratke počitnice v termah Radenci - vikend paket. Ne bi se niti spomnila na Radence, če mi ne bi prijateljica Nina povedala, da se z Nejo in babico odpravljajo tja. Vedno sem mislila, da so Radenci samo za upokojence. Kako sem se zmotila. Bilo je SUPER!
V petek dopoldanj smo se jaz, Nik in oma odpravili od doma. Nekje ob 12-ih smo prispeli, se namestili v prekrasno sobo in šli na kosilo. Po kosilu sta Nik in oma malo zaspala, jaz pa hop na kavico. Mislila sem, da bo čas Nikovega spanja edini čas, ko bom imela malo miru, pa sem se zmotila. Tako, kot je bil Nik na tem dopustu priden, še ni bil nikoli. Sem že mislila, da to ni moj otrok. Pri večerji je eno uro sedel pri mizi z nama in jedel. Na sploh se tri dni ni odlepil od mene (do zdaj sem ga namreč, kamorkoli smo prišli, cele dneve lovila okoli, ker mi je vedno nekam pobegnil...). No, kadar nismo jedli ali spali, smo se seveda kopali. Kako je Nik užival v vodi, predvsem tam, kjer so bili mehurčki. V soboto se nam je pridružil še Mitja in vsi skupaj smo uživali še do nedelje pozno popoldne, ko smo se počasi odpravili domov.Res smo se imeli krasno in obljubili smo si, da najpozneje čez dva meseca gremo spet!

Ni komentarjev: