Kako hitro mine čas! Še ne dolgo nazaj si nebogljen ajčkal cele dneve, jedel in spal... takšen čisto majčken, danes pa si že tako velik fant. Saj ne morem verjeti. Skoraj boš star tri leta!!!In bolj ko te gledam, bolj se zavedam, kako rada te imam. Prvič v življenju se zavedam, kaj pomeni "brezpogojna ljubezen", kaj pomeni, da si za nekoga pripravljen storiti res vse. Upam, da to "vse" delam tebi v dobro, da te bom dobro vzgojila in da bova še dolgo "bi b'la", kakor ti praviš temu, da sva prijatelja. Jaz sem te včasih vprašala, če bi bila prijatelja in ti si to poenostavil na "Mama, bi b'la?" Nikec moj zlati, mamica bi ved
no bila tvoja prijateljica...
sreda, 25. julij 2007
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar